Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

RADIOFREKVENCE

 

Obličejová radiofrekvence je metoda známá pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie.

Obličejová radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. Aplikovaná energie aktivně bojuje proti ochablé pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje a těla.

Průběh ošetření...

Po odlíčení a tonizaci pokožky provede se radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Pro podporu výsledků se na závěr aplikují sérům a liftingová maska.

Výsledky ošetření...

Výsledkem o radiofrekvence je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po jednom měsíci od realizace ošetření. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Obličejová radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření:

Počet potřebných záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 15-20 dní.

Kontraindikace:

těhotenství a laktace, vážná srdeční onemocnění,poruchy srážlivosti krve,nemoci pojivové tkáně, rakovina, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v těle.

Cena radiofrekvenčniho ošetřeni:

Facelifting-vyhlazení vrásek:       60minut / 850,-Kč.

Tělové ošetření (zpevnění pokožky): 40 minut / 750,-Kč.

                                                             60 minut / 850,-Kč.

 

TOPlist