Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MASÁŽE

 KLASICKÁ  ZDRAVOTNÍ MASÁŽ...

Soustředí se  na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě. Prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech zad a oblasti krční páteře.

Kolik masáž stojí:

     Masáž ( záda a šíje) .......35-40 minut  /  400, -  Kč

     Masáž (záda,šíje,dol.končetíny )......50-60 minut  /  550,- Kč

     Masáž (záda,šíje,dol.končetíny,hor.konč.,) .......  90 minut  /  850, - Kč

     Kombinovaná masáž (banky,masáž,kameny).......45 minut / 450,- Kč
 DEEP TISSUE - HLOUBKOVÁ MASÁŽ ...

Díky této cílené masáži se dají uvolnit chronicky zatuhlé oblasti, bolestivé a stažené svaly. Masiruje se nejen prsty a dlaněmi, ale také předloktím a lokty. Masáž je hodně intenzivní ....

Masáž zád .......45 minut / 600,-Kč

Masáž celková .....90 minut / 1000,-Kč 

     
MASÁŽ V SEDĚ NA MASÁŽNÍ ŽIDLE...

Masáží vsedě dokážete uvolnit ztuhlé svaly a navodit pocit relaxace díky rytmickým a účinným hmatům. Namasírujete takto záda, šíji. Speciální židle je neuvěřitelně pohodlná, všechny končetiny a potřebné partie jsou dokonale zafixované a svaly uvolněné.Masáž je vhodná pro každého a hlavně pro lide kterým děla potíže ležet na břichu,pro starší osoby nebo těhotné ženy.

Masáž v sedě ..... 20 minut / 250 ,- Kč
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY ( „Magic hot stones“ )

     Hot stone masáž pochází z Havajských ostrovů, údajně z kmenových rituálů  praktikovaných indiány.  Nelze s jistotou říci, zda  indiáni byli první, kteří kameny začali používat jako terapii.Co nelze popřít je že „Hot stones“ se stala jednou z nejvyhledávanějších masáži, pro své jedinečné terapeutické a relaxační, harmonické vlastností .
Jak masáž probiha:
     Lávové kameny se zahřívají v horké lázni a pote se jimi masíruje a prohřívá  jednotlivé svaly, které se  pak uvolňují a zvyšují prouděni energie v těle. Na závěr se kameny pokládají na důležité energetické oblasti těla (čakry) . K masáži patři neodmyslitelně i aromatické oleje, které podporují příjemný pocit relaxace.

 Indikace masáže :

Dokáže prohřát svaly do hloubky,stimuluje krevní oběh a lymfatický systém,hluboce relaxuje a harmonizuje,pomáhá detoxikace organizmu,vyrovnává energii v těle.

Kontraindikace :

Nelze aplikovat v těhotenství,vysoký krevní tlak,křečové žíly(při masáží nohou),záněty,kožní infekce.

    Kolik masáž stoji:

    Horké lávové kameny: ( záda) …….. 45min / 450, – Kč

           záda,dolní končetiny ……. 80min / 850, – Kč
ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ...

 Pomůže při přepracovanosti, bolesti hlavy,  bolesti zad, nervozitě,náladovosti.Působí na centrální nervový systém a na  většinu orgánů v těle.
     
Ceník čínská masáž:                                                                       
    Masáž celková (hlavá,záda,horní a dolní končetiny).......  60minut / 550 - KčMEDOVÁ MASÁŽ ...

  Med  je přirozená složka lidské stravy. Člověk zná med přibližně 15000 let. Med  se používa  jako přírodní prostředek, a to nejenom vnitřně, ale i ve formě masáží.
  Medová masáž - odstranuje tzv.pumpováním  ( při které se používá přírodní,nezcukernatělý med,bez chemických přísad a škrobů))) z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných     tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých nemocí. 
 Medová masáž silně oživuje celý organismus. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětích a stavech neklidu.
   
 
Detoxikuje organizmus,prokrvuje pokožku a čistí pory,posiluje imunitní systém,dodává tělu energii.
Ceník medová masáž:
medove pumpování ....... 30min / 400- Kč​ TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ...

  Umění thajské masáže má své kořeny v indickém lékařství zvaném ajurvedá (věda o životě), které  posuzuje každou část  lidského těla na základě čtyř elementů (země,voda,oheň a vzduch) a tvrdí,  že pro dobře zdraví je nezbytné, aby tyto elementy byly v rovnováze . Před vice než 2 ticice let vznikla  spojením jógy akupresury v buddhistických chrámech thajská  masáž.

  Thajska masáž hodně se odlišuje od většinu masáži. Zde se nepoužívá olej ani jiné přípravky.  Klient leží  na podložce (matraci) , ve volnějším  oblečení.

  Masíruje se prsty,dlaněmi,lokty,koleny i chodidly tak,aby mohl byt vyvinout tlak kombinovaný s protahováním (jogovym cvičením) a akupresurou, aby došlo k odblokovaní linií energie v těle a navodit celkovou harmonii .

 Indikace masáže:

Uvolňuje svalové napětí v těle,dodává energii,protahují se šlachy,úpony i klouby,stimulují oběh a pomáhá přirozené detoxikaci,uvolňuje dráhy a body v těle.

Ceník thajská masáž:

Thajska masáž celeho těla.......80min / 850 - Kč​
INDICKÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY...

Indická masáž hlavy se praktikovala v Indii jako součást ajurvédského učení již před více než tisíce lety.V životě Indu  zaujímala vždy velmi důležitou roli, uměni masáže se předávalo z generace na generaci. Zaměřovaly se převážně na  vlasovou část hlavy.Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stresu   bolesti hlavy a oči, napětí v ramenou, krku a šijí, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organizmus.

Indikace masáže:

 Zmírněni očního napětí, pomoc při bolestech hlavy a migrénách, odstranění poruch spánku a nespavosti, povzbuzení růstu vlasů a zlepšení jejich kvality, Energetické vyrovnání

 

Ceník indícká masáž:

       Masáž hlavy……………………………..45min.....350 - Kč
LIFTING OBLIČEJE

  Je oblíbena z důvodu ihned viditelných účinků.Masáž braní stárnutí pletí,vzniku vrásek, podporuje regeneraci,má pozitivní vliv na psychiku a snižuje napětí v obličeji.

  Ceník lifting obličeje:   .......... 30minut / 350 - Kč
BAMBUSOVÁ MASÁŽ ZÁD...

Masáž zád bambusem:.................45 minut / 550,-Kč
ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ .....

Ájurvéda  (věda života) patří k nejstarším léčebným systémům na světě. Její kořeny sahají až do staré Indie, již více jak 5000 let. Ajurvéda pohlíží na člověka jako celek tak i ájurvédská  masáž je komplexním prostředkem k   relaxaci celého organizmu. V ajurvédě se snažíme dosáhnut harmonie těla, mysli  a ducha.Ájurvédská  masáž zahrnuje masáž hlavy, obličeje a masáž celého těla.  K masáži se používá několik druhu  ( sezamový, kokosový, mandlový ,olivový, hořčičný ),  přírodního  teplého olejů.

 Indikace masáže: 

zbavuje nás fyzického i psychického stresu a napětí  

 urychluje vyloučeni odpadních látek z těla

posiluje imunitní systém,posiluje svaly,  zlepšuje kvalitu kůže

  významně zpomaluje stárnuti .

Ceník ájurvédská masáž:

 •      olejové pohlazeni  ……..60min / 700 - Kč

                                 ...  120min /  1200 - Kč
MASÁŽ BYLINNÝMI MĚŠCI...

Masáž bylinnými měšci má původ ve výchozí Asii, kde patří mezi tradiční relaxační a regenerační techniky spojené léčivou sílou přírody a jemnou masáži.

Měšce jsou plněny směsi vybraných bylin a nahřívané v páře. Bylinky teplem uvolňuji své léčivě látky, které jsou  pote masážní technikou vstřebované do organizmu.

Tyto masážní techniky dokáží za pomoci jemnými a něžné péči plné tepla a vůně vstřebat do těla léčivé látky, esence a oleje.

Účinky masáží měšci:

 • Aktivují všechny buňky v těle, prohřívají
 • Uvolňují napětí a ztuhlé svaly
 • Odstraňují bolestí kloubu
 • Odstraňují únavu
 • Dodávají energii a vitalitu
 • Zvyšují tělesnou i duševní kondici

Kontraindikace měšci:

 • Onkologická onemocnění
 • Akutní stav organismu(záněty,infekce,viróza,horečka)
 • Alergie na určité bylinky,poškozeni kůže
 • Onemocněni srdce,arytmie,varixy
 • Těhotenství,osteoporóza

Ceník měsci:

  Pohlazení měšci záda ………. 40 minut ……. 550, - Kč 
SMYSLOVÁ MASÁŽ SVIČKOU......

 image

Speciálně vytvořené svíčky, které jsou určené k masáži. Vytváří jedinečný, smyslový, aromaterapeutický zážitek. Jsou hypoalergenní, mají výživný, harmonizující a zvlhčující účinek na pokožku. Exklusivní vůně zvýší potěšení a efekt masáže, vytvoří nádhernou atmosféru. K dispozici jsou 4 vonné verze, které odpovídají 4 elementům ze znamení zvěrokruhu:

VODA, VZDUCH, OHEŇ, ZEMĚ. 

Jak probíhá masáž svíčkou:

Začina to peelingem,pote omytim zachřatým ručnikem a pak vyberte vhodnou svíčku (dle znamení zvěrokruhu ) a je čas na vosk rozehřátý ze svičky. Po rozehřátí vosk naneseme na tělo a proveďese smyslová masáž , vosk nepáli ,je přizpůsobený teplotě těla.Masáž je vonáva,hladivá,hřejivá je přímo určená pro požitkáře...

Kolík masáž stoji:

Masáž svičkou záda: 45 minut / 550,-Kč
MASÁŽ  TĚHOTNÝCH...

 Masáž těhotných je úžasná technika pro nastávající maminky jak ulevit od bolesti, navodit pocit úlevy a pohody. Při těhotenství dochází k veliké zátěži určitých partií a úkolem maséra je utlumit vzniklé bolesti.

CENÍK MASÁŽÍ ZÁDA : 30 minut / 300,-Kč

                 CELE TĚLO : 60 minut / 500,-Kč    
   Baňkování...

Bankování je jednou z nejúčinnějších metod k odstranění svalových bolestí,zejména zanedbaných a  dlouhodobých.Výborná metoda pokud trpíte bolestí  (blokádami) kloubů . Baňkování posiluje imunitu   je vhodná při revmatismu má obrovský význam na detoxikaci organismu.

Ceník bankování:...................30minut / 350 - Kč
KINEZIOTAPING

 Kineziotaping pochází od slova kineze – pohybovat.              V současné době tato technika hodně se používá ve všech                          oblastech sportu, regenerace a rehabilitace.

Kineziotaping vyvinul v 70. letech minulého století japonský lékař který zkoumáním nalepováním pružných pásek na kůži zjistil, že při sportovních výkonech dochází k menši úrazovostí a naopak přetížený svalový a kosterní systém je odlehčen. Dochází k normalizaci svalového napětí a zároveň ke zlepšení funkce krevního a lymfatického oběhu. Důslednou aplikaci tejnů vytvořil techniku použitelnou nejen pro sportovce, ale také pro doléčení úrazů a regeneraci a rehabilitační činnost.   

Uplatnění kineziotapingu:

 • Při bolestí páteře,kloubu,šlach a svalů
 • Při sportu
 • Prodlužuje účinky masáží
 • Vyrovnává nesprávné držení těla
 • Stabilizuje uvolněné blokády
 • Aktivuje ozdravné procesy
 • Zlepšuje průtok krve a lymfy
 • Pomáhá při syndromu karpálního tunelu a přetížení extenzorů ruky
 • Po úrazech, při rekonvalescenci a rehabilitaci

Kontraindikace:

 • Alergická reakce na tejp
 • Poraněna kůže
 • Kožní problémy (lupénka,ekzémy,plísně, atd.)

Cena a čas trvaní:

                                 dle aplikace náplastí od ....... 150, - Kč 


 
                                              

 

TOPlist