Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

FOTOOMLAZENI PIGMENTOVÉ SKVRNY AKNÉ

FOTOOMLAZENÍ PLETI -REJUVENACE OŠETŘENÍ AKNÉ,PIGMENTOVÉ SKVRNY,ŽILKY-KAPILARY ...  

Fotoomlazeni IPL_ELIGHT pulzním světlem je proces,který působí na všechny defekty pleti vzniklé v důsledku stárnutí pokožky. Nejčastějšími projevy stárnutí kůže jsou vrásky, dehydratace, ztráta lesku či povolená kůže. Mít svěží, mladistvě vyhlížející pleť je snem každé ženy.
Při ošetření pokožky pulzním světlem dochází ke zmnožení kolagenových vláken ve vrchní vrstvě pokožky, čímž se pokožka vypne, ošetření navrátí pokožce jemnost,svěžest,hebkost,pevnost.
Ošetření fotoomlazenim zároveň umožňuje zesvětlit pigmentové skvrny,uzavřít rozšířené pory,odstranit jizvy po akné a zmírnit různé nedokonalosti způsobené narušením žilek a kapilar(drobné červené žilky).
 
Jak dlouho trvá ošetření?
30-60 minut, podle rozsahu ošetření(peeling,ošetření IPL,maska).
 
Je ošetření bolestivé?
Ne, většinou se jedná o lehký pocit mravenčení, štípání. Typický je lehký erytém, který zmizí během několika minut. Na pokožce můžeme vidět lehkou rozptýlenou změnu barvy. Přiložení masky po ošetření všechny tyto nepříjemné pocity eliminuje.
 
Kolik sezení je potřeba?
Pro optimální výsledek jsou nutné přibližně 4 - 6 ošetření v intervalu 2-3 týdnů . Efekt IPL je však vidět hned po první aplikaci!
 
Doporučení:
Dva týdny před ošetřením byste neměli navštěvovat solárium a 4 dny před a po ošetření se aktivně opalovat. Zvyšujete tím riziko podráždění pokožky.
 
Kontraindikace:
Těhotným a kojícím ženám,lidem trpícím epilepsii, čerstvě opáleným lidem, osobám které užívaji léky na ředění krve,léky na akné, nebo léky způsobující přecitlivělost na světlo.
 
Cena:
Obličej:  1200,-Kč
Obličej + krk:  1800,-Kč
Obličej + krk + dekolt:  2500,-Kč
Ošetření pigmentových skvrn,akné,žilky...
Tváře v obličeji: 900,-Kč.
 Celý obličej: 1200,-Kč.
Hřbety rukou: 900,-Kč.
Menši plochy cena dle impulzu 1 impulz 25,-Kč 

 

TOPlist