Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

BODYTER premium

 
BODYTER Premium – objevte efekt TriActif pro            remodelaci těla.

Bodyter Premium značky SORISA přináší řešení pro tělová ošetření, pomoci efektu TriAktif.
  Efekt TriAktif spočívá v kombinované aplikaci termoterapie,elektrostimulace a elektroporace. Bodyter  Premium využívá těchto tři technik, ať již kombinovaně či samostatně, pro nejžádanější ošetření na trhu jako je ošetření celulitidy, ochablé pokožky a problematiky ukládaní tuku všeobecně.
     Termoterapie – spočívá v terapeutické aplikaci tepla. Nárůst teploty urychluje všechny chemické reakce v organizmu. Navíc dochází k rozšíření tepének a kapilár, což přináší překrvení dané oblasti s následnými příznivými účinky:lepši prokrvení, prokysličení a výživa tkaní, opětovná absorpce tekutin a odpadních látek. V tukové tkaných navíc dochází ke stimulaci katabolismu tuků.
       Elektroterapie – se používá pro elektrostimulaci. V závislostí na charakteru aplikovaného proudu působí na úrovní nervů, mikrostruktur nebo úrovní svalstva. Přístroj  Bodyter Premium využívá proudů o nízké a střední frekvenci s lipolytickým a normalizačním účinkem nebo efektem zpevnění svalstva dle typu proudu (disponuje až 5 různými typy proudu).
       Elektroporace – spočívá ve využiti proudu o střední frekvenci pro přechodné otevření mikroporů ve vnější vrstvě pokožky a v buněčných membránách. Napomůže tak snadnějšímu průniku ionizovatelných látek a velkých molekul.Elektroporace je všeobecně známá také jako mezoterapie bez jehel nebo virtuální  mezoterapie.

BODYTER Premium přináší řešení:

  • Remodelace těla , ztráta objemu
  • Zmírnění celulitidy, zpevnění tkaní
  • Zlepšují kvalitu pokožky, zlepšuje krevní oběh
  • Regeneruje svalstvo

Kontraindikace:

  • Kožní infekce,srdeční vady, kardiostimulátor
  • Vážná ledvinová onemocnění, akutní případy,kovové implantáty
  • Poruchy srážení krve

Doba ošetření: 45 minut / 550 , - Kč

           

  

TOPlist